Appartement à louer

950€ + 150€ par mois

2 chambres 95 mètres carrés

Immoweb code : 21752568
Immoweb code : 21752568

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
95 mètres carrés habitables
Disponible le : 15 septembre 2026
Étage : 2

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Prachtig appartement met twee slaapkamers, ruim terras (75m²), kelder en ondergrondse parkeerplaats
Dit aangenaam appartement op de tweede verdieping met veel lichtinval is gelegen op korte afstand van de autosnelweg (E313) en station.
We betreden dit appartement via de lichtrijke leefruimte omwille van de grote raampartijen en open volledig geinstalleerde keuken, uitgerust met kwaliteitsvolle toestellen.De leefruimte geeft toegang tot het goed georiënteerd omheind terras (75m²). Via mooie schuifdeur bevinden we ons vervolgens in de nachthal welke toegang geeft tot badkamer (lavabomeubel en inloopdouche), aparte toilet, berging/wasplaats en twee mooie slaapkamers.Bij het appartement hoort ook een ondergrondse autostaanplaats alsook een kelderbering, deze zijn in de huurprijs inbegrepen!
Wil je wonen in dit volledig instapklaar (geschilderd) appartement afgewerkt met betere materialen? Wacht dan zeker niet te lang om te komen kijken en contacteer ons snel ([email protected] of bel 015/20.20.82

Contacter