Appartement à louer

700€ + 40€ par mois

1 chambre 67 mètres carrés

Immoweb code : 21856139
Immoweb code : 21856139

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
67 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 décembre 2026
Étage : 2

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Dit charmante appartement is gelegen in het hart van Deinze, een ideale plek voor wie op zoek is naar comfort en gemak.

Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en beschikt over een zeer ruime en lichte woonkamer die zich uitstrekt over een groot oppervlak. Hier kunt u gemakkelijk uw zithoek inrichten met mogelijkheid voor ontspanning en gezelligheid.

Aansluitend bevindt zich de keuken die praktisch uitgerust is met o.a. fornuis met oven, spoelbak, koelkast en voldoende opslagruimte.

De slaapkamer is comfortabel en voorzien van natuurlijk licht, perfect voor een rustgevende nacht. Vanuit deze kamer kan u de badkamer bereiken die beschikt over een ligbad met douchefunctie en aparte wastafel. Dit zorgt voor optimaal comfort en hygiëne.

Het toilet bevindt zich apart, en als afsluiter zijn er 2 praktische bergingen.

Dit appartement combineert comfort, functionaliteit en gezelligheid, perfect voor wie een welkome thuisbasis zoekt in Deinze.
Interesse? Gelieve ons via mail te contacteren op [email protected] of boek rechtstreeks uw afspraak in via onze website.

Beschikbaar vanaf 1 december 2026, maar vroeger is bespreekbaar in samenspraak met de huidige huurder.

Forfait gemeenschappelijke kosten: €40,-

Contacter