Appartement à louer

1000€ par mois

2 chambres 100 mètres carrés

Immoweb code : 21658362
Immoweb code : 21658362

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
100 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Welkom in dit gelijkvloers appartement met eigen tuin, parkeerplaats en carport in het centrum van Geel!

Op de hoek met Elsum en de Anemoonstraat, is het heel centraal gelegen. Op wandelafstand van de markt, en toch vlot bereikbaar met de auto.

De voordeur voor het appartement, is een eigen deur. Je hoeft nooit door de gemeenschappelijke gang.

De grote leefruimte heeft veel ramen, die uitgeven op het terras en de eigen tuin. De open keuken heeft veel opbergruimte, een eiland, is voorzien van alle toestellen, en heeft aansluitende een wasplaats/berging.

Via de nachthal kom je in de 2 ruime kamers. Beide kamers hebben ingebouwde kasten. De grote slaapkamer heeft een eigen dressing. De badkamer is uitgerust met een douchecabine, groot, dubbel meubel, en een toilet. Vooraan aan de inkomhal is een apart gastentoilet.

De zuidelijk georiënteerde tuin (120m²) is voorzien van een ruim terras en een tuinhuis.

Achter de tuin liggen de carport en parkeerplaats.

Het appartement kan snel beschikbaar zijn.

Kosten syndicus: in huur inbegrepen
Huur carport: in huur inbegrepen
Waarborg: 3 maanden huur

Wil jij hier wonen? Ga dan naar nxxt.be en vul het aanvraagformulier voor bezoek in. Omdat er te veel aanvragen komen, en we iedereen een eerlijke kans willen gunnen, worden afspraken voor verhuur enkel via het aanvraagformulier opgevolgd.

Jouw pand verkopen of verhuren? Contacteer Nxxt Vastgoed!
Samen naar Jouw Succesvolle Nxxt Step!

Contacter