Appartement à louer

900€ par mois

2 chambres 81 mètres carrés

Immoweb code : 21722895
Immoweb code : 21722895

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
81 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 septembre 2026
Étage : 2

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Welkom in dit gerenoveerd 2-slaapkamerappartement van 81m² in Kasterlee, met uitzicht op de vernieuwde markt.

De volledige inrichting, ramen en dakisolatie van het appartement werd enkele jaren geleden helemaal vernieuwd.
De ruime living, met vooraan schuifraam en balkon, sluit aan bij de open keuken. De keuken is voorzien van een stenen blad, vaatwasser, ruime ontbijthoek en luxe gootsteen.
Tussen keuken en nachthal is een glazen pivoterende deur
In de functioneel ingerichte badkamer vind je een meubel met lades en spiegel, een ruime inloopdouche en een handige ingebouwde kast. Het toilet met hang-wc is apart.
Achteraan liggen de 2 slaapkamers, waarvan 1 aansluit op het achterste terras.

Achter het appartement is een gemeenschappelijke fietsenstalling en een privatieve garage. In de kelder is een eigen berging.

Goed om weten:
Huur van de garage en kosten voor syndicus zijn in de prijs inbegrepen
EPC: label B

Wil jij hier komen wonen? Ga dan naar onze site nxxt.be en vul bij de advertentie het aanvraagformulier voor bezoek in. Door de vele aanvragen kunnen afspraken voor verhuur niet telefonisch gepland worden.

Heb jij plannen om jouw vastgoed te verkopen of te verhuren? Contacteer Nxxt vastgoed voor een gesprek. In overleg stemmen we jouw wensen af op de mogelijkheden van jouw pand. Samen maken we van jouw vastgoeddroom een Succesvolle Nxxt Step!

Contacter