Appartement à louer

1220€ par mois

3 chambres 150 mètres carrés

Immoweb code : 21648715
Immoweb code : 21648715

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
150 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Bent u op zoek naar een comfortabel en opvallend ruim duplex appartement op een goede locatie?
Dit appartement (bouwjaar 2006) ondergaat momenteel een opfrisbeurt waarbij een volledig nieuwe keuken en een nieuwe hoogrendementsketel op gas worden geplaatst. Het pand combineert de ruimte van een woning met het praktische comfort van een appartement. Gelegen in een rustige straat, bevindt u zich hier op wandelafstand van het centrum van Eke. Het gebouw is kleinschalig (slechts 2 units), wat als voordeel heeft dat er geen maandelijkse gemeenschappelijke kosten of syndickosten van toepassing zijn.
Indeling:
• Eerste verdieping: Inkomhal met een gastentoilet. Een royale leefruimte die dankzij de grote raampartijen van veel natuurlijke lichtinval geniet. De leefruimte sluit rechtstreeks aan op een mooi, zongericht terras aan de zonnekant. De keuken wordt momenteel volledig nieuw geïnstalleerd en voorzien van moderne toestellen. Aansluitend bevindt zich een praktische berging/wasplaats.
• Tweede verdieping: De vaste trap brengt u naar de nachthal op de bovenverdieping. Hier bevinden zich DRIE volwaardige slaapkamers en een badkamer.
• Zolderverdieping: Via de nachthal is er toegang tot een zeer grote, praktische zolder die uitstekend dienstdoet als extra opberg- en stockage-ruimte.

Energie & Comfort: Dankzij het gunstige EPC-label B en de plaatsing van de nieuwe hoogrendement gasketel is het appartement vlot te verwarmen met een beheersbaar energieverbruik. Bij het appartement hoort tevens een private, aparte garagebox achter het gebouw.

Locatie & Mobiliteit: Gelegen in een uiterst rustige straat te Eke (Nazareth) op wandelafstand van het centrum. Winkels, scholen en openbaar vervoer liggen in de directe omgeving. Daarnaast is er een zeer vlotte verbinding naar belangrijke invalswegen zoals de N60 en E17 richting Gent, Oudenaarde of Kortrijk.

Troeven
• Vernieuwd comfort: Voorzien van een splinternieuwe keuken (in installatie) en een nieuwe hoogrendementsketel op gas.
• Geen extra kosten: Kleinschalig gebouw zonder lift, dus geen maandelijkse gemeenschappelijke lasten.
• Extra stockage: Beschikt over een private garagebox én een zeer grote bergzolder.
• Buitenruimte: Mooi terras, gunstig georiënteerd aan de zonnekant.
• Topligging: Rustige straat op wandelafstand van centrum Eke
• Energiezuinig: EPC label B.

Contacter