Appartement à louer

890€ + 75€ par mois

2 chambres 85 mètres carrés

Immoweb code : 21650739
Immoweb code : 21650739

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
85 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Een appartement op de 1e verdieping in centrum Wevelgem met garage....

Via de trap of de lift komen we bij dit appartement op de 1e verdieping. We komen binnen in de leefruimte met open keuken. Deze is voorzien van alle toestellen en aangrenzend vinden we een handige berging.
Achteraan is er een groot overdekt terras. Door de ideale zuidoriëntatie is het er genieten in elk seizoen van het jaar.
Verder zijn er nog 2 slaapkamers, een badkamer met lavabomeubel en inloopdouche. Het toilet is apart.
Op het gelijkvloers is er nog een privatieve berging, een garagebox met elektrische poort en een gemeenschappelijke fietsenstalling.

Cv op gas.
Dit appartement beschikt over 2 zonnepanelen. EPC: A-label, wat zorgt voor een laag energieverbruik.
Provisie gemeenschappelijke kosten: €75/maand.

We vinden dit nieuwbouwappartement terug in het centrum van Wevelgem met alle winkels op wandelafstand.

Contacter