Appartement à vendre

279000€

1 chambre 72 mètres carrés

Immoweb code : 21651037
Immoweb code : 21651037

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
72 mètres carrés habitables
Étage : 6

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op de elegante Sint-Isabellalei, in een charmant gebouw uit 1932, bevindt zich dit lichtrijke appartement op de zesde verdieping. Hier woon je op een bijzonder centrale locatie, op de grens van de Markgravebuurt en het stadscentrum, met vlotte verbindingen naar invalswegen, openbaar vervoer, winkels, horeca en parken. Een buurt die zowel rust als stadsdynamiek perfect combineert.

Het appartement van ca. 72 m² werd vier jaar geleden smaakvol gerenoveerd en straalt vandaag comfort en karakter uit. Dankzij de ligging op hoogte geniet je van veel licht en openheid, wat het woongevoel extra aangenaam maakt. De leefruimte voelt ruim en uitnodigend aan en sluit mooi aan op de praktisch ingerichte keuken. De slaapkamer is volwaardig en rustig gelegen, ideaal om tot ontspanning te komen na een drukke dag in de stad.

Een bijkomende troef is dat het appartement bemeubeld kan worden aangekocht, waardoor het meteen instapklaar is. Daarnaast beschikt het pand over twee praktische bergingen, ideaal voor extra opslag en optimaal wooncomfort. De maandelijkse kosten bedragen circa €200 en zijn inclusief water en verwarming, wat zorgt voor een helder en beheersbaar kostenplaatje.

Een unieke kans voor wie op zoek is naar een karaktervol, instapklaar appartement op een toplocatie.

Interesse?
Contacteer LISTED voor een bezoek: +32 283 51 51.

Contacter