Appartement à vendre

259000€

3 chambres 108 mètres carrés

Immoweb code : 21483793
Immoweb code : 21483793

Aperçu

3 chambres
108 mètres carrés habitables
Étage : 4

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Instapklaar 3-slpk appartement op het 4e verdiep
Locatie: Dit gerenoveerd appartement staat te koop op de Charles de Costerlaan in 2050 Linkeroever en geniet van een rustige ligging nabij de Schelde, het Sint-Annastrand, winkels, openbaar vervoer en de fietstunnel en veerdienst naar het historisch centrum van Antwerpen.
Beschrijving: Ontdek dit sfeervolle 3-slaapkamerappartement op de vierde verdieping van een gerenoveerd gebouw. U komt binnen in de centrale inkomhal, dat toegang geeft tot alle ruimtes. Vooraan bevindt zich het lichtrijke woongedeelte met doorlopend een open keuken. De keuken is volledig uitgerust en geeft uit op het recent vernieuwd terras
De recent gerenoveerde badkamer is stijlvol afgewerkt met moderne wandtegels en beschikt over een douche, een dubbele wastafel en aansluiting voor was en droog.
Tot slot biedt het appartement drie slaapkamers die profiteren van veel natuurlijk licht en ventilatie.
Ondergronds beschikt u over een staanplaats, beschikbaar aan een meerprijs van 10.000 EUR.

Bijzonderheden:
- Rustige ligging nabij Schelde en Sint-Annastrand
- Bewoonbare opp. 108m² cfr EPC
- Dak, gevels en terras vernieuwd
- P & G score: klasse C
Voor meer informatie, kijk snel op www.heylenvastgoed.be. Interesse in een GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Bel 0800/29.223

Contacter