Appartement à vendre

389000€

2 chambres 94 mètres carrés

Immoweb code : 21637175
Immoweb code : 21637175

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
94 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Locatie:
Wens je graag te wonen in een modern en comfortabel appartement in de welbekende en gegeerde "Cadix Wijk" naast het Eilandje? Zoek niet langer. De Scheldekaaien, het eilandje,  leuke horeca, winkels, openbaar vervoer,.. Al het moois wat de stad te bieden heeft vinden we hier op wandelafstand.
Dankzij de tramverbinding, de verdere ontwikkelingen van de Cadix-Wijk, de Kaaien als ook het nieuwe ziekenhuis is deze buurt enorm in trek! 

Indeling:
Het appartement (met eigen ingang) is gelegen in een mooi aangelegd complex, met hedendaagse architectuur. Dankzij de hoge ramen en hoge plafonds geniet dit appartement van veel natuurlijk dag- & zonlicht. We komen binnen in de inkomhal, deze is voorzien van praktische ingemaakte kasten, een apart toilet en een ruime wasberging. De mooie vloer doorheen het ganse appartement, geeft het geheel een warme uitstraling. De ruime living biedt daarbij meer dan voldoende gelegenheid om een ruime zithoek en een sfeervolle eetkamer te installeren. Aansluitend vinden we een grote, moderne leefkeuken die volledig en gebruiksvriendelijk is geïnstalleerd. In de leefruimte werd een moderne en mooie kastenwand met indirecte verlichting voorzien, deze biedt aan de achterzijde een extra rij ingemaakte kasten en een 1e kamer die als slaapkamer of buro kan dienen. Aan de andere zijde van het appartement bevind zich nog 1 volwaardige slaapkamer. De badkamer (bestaande uit een douchebad met scherm, dubbele wastafel) ligt uiteraard in dezelfde verzor

Contacter