Appartement à vendre

349000€ Ancien prix 369 000 €

1 chambre 70 mètres carrés

Immoweb code : 21838072
Immoweb code : 21838072

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
70 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Dit gezellige appartement van +/- 70m² ligt in de rustige en brede Tolstraat. Deze straat komt uit op de Marnixplaats en is op wandelafstand van het centrum, KMSKA, Waalse kaai met zijn gezellige bars, restaurants, winkels,... Ook wat openbaar vervoer betreft scoort de ligging met 9,6/10 uitstekend. Er is een tramstation vlakbij en met de tram bent u op 15min van het treinstation Antwerpen Centraal. Met de wagen is men op 10 minuten van de ring.
Het appartement is gelegen in een authentieke herenwoning, deze werd in 1885 ontworpen door Ant. Van den Berghe-Le-Roy. U komt dan ook binnen in een prachtige marmeren hal met hoge plafonds, die men ook terug vindt in het appartement.
Het appartement zelf bestaat uit: inkomhal, apart toilet, open en lichte keuken met bergruimte (aansluiting wasmachine) en toegang tot het terras.
Ruime slaapkamer met opnieuw toegang tot het terras en met badkamer met douche en lavabo, ruime en aangename woonkamer. Private berging van +/- 12m² in de kelder.
Individuele verwarming. ZEER LAGE gemeenschappelijke kosten: +/- €50 voor aandeel brandpolis gebouw en elektriciteit gemeenschappelijke delen. Er is geen lift aanwezig, dit vormt echter geen nadeel gezien het appartement op het gelijkvloers ligt.
Om een afspraak in te plannen of om het verkoopdossier te ontvangen kan u bellen naar Frederick: 0473241413 of [email protected]

Contacter