Appartement à vendre

184000€

2 chambres 58 mètres carrés

Immoweb code : 21950196
Immoweb code : 21950196

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
58 mètres carrés habitables
Étage : 3

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op de derde verdieping ligt dit appartement met twee slaapkamers. Bij het binnenstappen vind je op de rechterkant een ingemaakte kast, perfect voor jassen en kleine spullen. Daarachter vind je de hoofdslaapkamer, ruim genoeg voor een dubbel bed en kasten. Aan de overkant van de gang is de badkamer, die slim is ingedeeld met ruimte voor een wastafel, kast, was- en droogmachine en ligbad. Verder in de gang ligt een apart toilet. Verder is er de tweede slaapkamer, die op dit moment als dressing en hobbykamer wordt gebruikt.

Aan het einde van de gang is de living; oost-zuid georiënteerd, wat zorgt voor een goede lichtinval. De living is dezelfde hoogte als de bomen, dit resulteert in een mooi uitzitcht. Aan de oostkant van het appartement is het terras gelegen, dat langs de hele zijde van het appartement loopt. De keuken ligt aan de living, en is uitgerust met een conductievuur en oven. Vuilnisbakken en de ijskast staan uit het zicht.

Het appartement bezit een EPC B, waardoor het lage stookkosten heeft. Aan de oostkant van het appartement zijn rolluiken geïnstalleerd in 2025.

Verder hoort er een aparte kelderberging bij het appartement. Het appartementsgebouw heeft ook een binnenstelplaats voor fietsen, en buiten heeft het gebouw een eigen parking.

Door de uitstekende ligging van het appartement ben je zowel snel op de ring met de auto, als op de Meir met de fiets. Het station van Berchem is op wandelafstand, net als verschillende tram- en bushaltes. Het Boelaarpark en Rivierenhof zijn snel te bereiken met de fiets.

GEEN IMMO
Gelieve een mail te sturen voor bezichtigingen en info naar [email protected]

Alle pluspunten op een rij:
* Veel licht
* Asbestveilig
* Kelder
* EPC B
* Oost-zuiden gericht living
* Snelle verbinding centrum en parken, met zowel fiets als openbaar vervoer
* Snelle verbinding ring
* Staanplaatsen aan appartementsgebouw

Contacter