Appartement à vendre

129500€

2 chambres 33 mètres carrés

Immoweb code : 21714221
Immoweb code : 21714221

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
33 mètres carrés habitables
Étage : 0
Visite virtuelle

Description

INSTAPKLAAR APPARTEMENT MET TERRASJE, TUIN EN ZWEMBAD

Bent u op zoek naar een interessante investering op een speciale locatie aan zee of bent u eerder op zoek naar een appartement (1 slaapkamer met 1 slaaphoek voor stapelbed/berging) met ruime tuin en een gemeenschappelijk verwarmd buitenzwembad?
Kijk dan even verder aub! Totale renovatie in 2025

Uitstekend en rustig gesitueerd aan het groenrijke domein Blutsyde in de Residentie ‘Gibraltar’, op het gelijkvloers.  Het gezellige appartement onderging een totale renovatie in 2025. Bovendien geniet u via het zuidgerichte terras met tuintje van een zijdelings zicht op het zwembad. 

Residentie ‘Blutsyde Promenade’ bevindt zich door het professionele beheer en goed onderhoud in een voortreffelijke staat: Liften zijn vernieuwd en zijn conform! Aan het appartement heeft u de mogelijkheid om een private ondergrondse staanplaats aan te kopen. Met een centrale ligging nabij het strand en de duinen is het hier zeer aangenaam vertoeven. Geen domicilie mogelijk.
Eindelijk uw tweede verblijf aan zee?

Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kunt u zich richten tot Bart Devuyst via 0478/55 36 86 of stuur een mail aan [email protected]


Instapklaar, elektriciteit conform
Totale renovatie in 2025
Inclusief meubilair
Verwarmd buitenzwembad
Correcte prijszetting
Groenrijke omgeving aan zee

WWW.DEVUYSTVASTGOED.BE

Contacter