Appartement à vendre

* 365000€

2 chambres 94 mètres carrés

Immoweb code : 21673459
Immoweb code : 21673459
*hors taxes

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
94 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Fort Lapin in Brugge brengt een nieuwe woonbeleving: groen, eigentijds en verrassend dicht bij de Brugse binnenstad. Deze advertentie maakt deel uit van fase I van Fort Lapin, met een gevarieerd aanbod aan appartementen en duplexen vlak bij het Handelsdok. Extra interessant: indien je als koper voldoet aan de voorwaarden, kan je genieten van 6% btw op de constructiewaarde.

Het appartement uit deze advertentie is een 2-slaapkamerappartement van 94 m² groot. Gelegen op de eerste verdieping, biedt dit appartement een terras van 8 m² en een ruime woonindeling. De kwalitatieve afwerking, vloerverwarming en passieve koeling via de vloer maken dit een comfortabele thuis in Fort Lapin Brugge.

Contacteer Delbecque Vastgoed via 050 45 03 45 of [email protected] voor meer informatie over Fort Lapin in Brugge. We bekijken graag samen de plannen, de indeling en de maquette.

Ce bien fait partie du projet Fort Lapin I

Contacter