Appartement à vendre

75000€

1 chambre 33 mètres carrés

Immoweb code : 21292607
Immoweb code : 21292607

Aperçu

1 chambre
1 salle de bains
33 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Op minder dan 1 km van het strand en de zee vindt u dit goed onderhouden, gemeubeld appartement in De Haan (Park Atlantis).

Het appartement is gelegen op de 1e verdieping van residentie “Orchidee” en beschikt over een aangenaam terras met open zicht op het groen.

Park Atlantis biedt verschillende faciliteiten zoals tennisvelden, petanquepleinen, speeltuintjes en gratis parkeergelegenheid op het domein.

U geniet er van een rustige en groene omgeving, ideaal om te ontspannen en tot rust te komen.

De indeling omvat een lichtrijke leefruimte met vernieuwde en moderne keuken. Daarnaast is er een aparte slaapkamer met tweepersoonsbed en een praktische badkamer met douche, lavabo en toilet.
Ook een private berging is inbegrepen, wat extra comfort biedt.

Het appartement wordt gemeubeld verkocht, waardoor het meteen instapklaar is.

Dit appartement is ideaal als vakantieverblijf aan onze kust of als investering. Domicilie is niet toegestaan. Renovatieplicht: ja.

📞 Contacteer Lorenzo voor een bezoek: 0492 08 08 08 – [email protected]

👉 Online schattingstool: www.correctvastgoed.be/schatting

Contacter