Appartement à vendre

269500€

2 chambres 90 mètres carrés

Immoweb code : 21828399
Immoweb code : 21828399

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
90 mètres carrés habitables
Étage : 4

Description

Appartement

Désolé il n'y a pas de traduction française. Dit elegante appartement van 90m² bevindt zich in hartje Deinze op een primaire locatie met directe toegang tot het centrum. Het appartement werd vakkundig gerenoveerd, ook de leidingen, en steeds met veel zorg onderhouden. Ook het appartementsgebouw wordt in zijn geheel goed onderhouden en heeft in de afgelopen jaren zo goed als alle grote renovatiewerken verkregen.
We betreden het appartement via de praktische inkomhal met vestiaire/berging. De woonkamer is een licht en uitnodigend vertrek met hoogwaardige houten vloeren. De geïntegreerde keuken is modern uitgerust en functioneel ingericht met witte kasten een donker werkblad en een bezette spatwand. Vanuit de keuken is er toegang tot een balkon. Dit balkon biedt een uitstekende uitkijkpositie over het stadscentrum en geeft het appartement extra karakter. De badkamer is voorzien van een wastafel en inloopdouche met glazen wand. Aan de achterzijde vindt u twee ruime slaapkamers waarvan één met een tweede balkon waar u steeds kan genieten van de ochtendzon.
Een belangrijke troef in het stadscentrum is de mogelijkheid tot aankoop van een afgesloten garagebox (= €30.000,-) aan de achterzijde van het complex.
Ook voor investeerders een gouden opportuniteit, met een bruto startrendement van 3,89%!
Een uiterst verzorgd appartement voor wie comfort, bereikbaarheid en een centrale ligging wenst of op zoek is naar een goede investering.
Interesse? Contacteer ons voor een bezoek via 09 380 09 74 of [email protected].

Contacter