Appartement à vendre

233000€

2 chambres 76 mètres carrés

Immoweb code : 21626339
Immoweb code : 21626339

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
76 mètres carrés habitables
Étage : 3

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Stijlvol en zeer interessant gelegen appartement dat meer dan grondig werd aangepakt om het volledig up-to-date te krijgen.
Zo werd het gehele dak vernieuwd en voorzien van 20 cm isolatie, werd er gekozen voor 3-dubbel super isolerend glas en werd alles van elektriciteit en verwarming volledig vervangen.
Het resultaat liegt er niet om; een appartement dat hoogwaardig afgewerkt is en dit van voor tot achter, inclusief het terras!
De keuken met eiland is onder meer voorzien van een grote koel/vriescombinatie, een vaatwasser en een state of the art combi-oven. De badkamer is sober maar stylish met een inloopdouche voorzien van een regensproeier en handdoekendroger.
Op het gelijkvloers bevindt zich nog een ruime privé berging, o.a. voor de fiets.
Het gebouw omvat slechts 3 appartementen, de onderburen zijn tevens eigenaar. De gehele hal van het gebouw werd eveneens aangepakt!
Wordt dit jouw prachtige stek nabij het Rivierenhof?

Contacter