Appartement à vendre

255000€

2 chambres

Immoweb code : 21834649
Immoweb code : 21834649

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
Étage : 3

Description

Op een uitstekende locatie, in een rustige zijstraat van de Grote Markt van Diest, bevindt zich dit ruime penthouse op de derde en bovenste verdieping van het gebouw.

Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, restaurants, supermarkten, scholen en andere dagelijkse voorzieningen zich op wandelafstand. Ook het openbaar vervoer en het treinstation zijn vlakbij. Bovendien zorgt de goede aansluiting met de belangrijkste invalswegen voor een vlotte bereikbaarheid naar omliggende steden.

Het appartement is bereikbaar met de lift en geniet van een hoge mate van privacy: op deze verdieping bevinden zich geen andere appartementen. Een bijkomende troef is de ruime, private garage op het gelijkvloers — een bijzonder waardevol voordeel in het centrum van Diest.

Het appartement kan een opfrissing gebruiken, maar beschikt over mooie ruimtes en heel wat potentieel. Daardoor is het zowel interessant voor wie er zelf een comfortabele stadswoning van wil maken als voor wie op zoek is naar een vastgoedinvestering.

Troeven

Penthouse op de bovenste verdieping
Geen andere appartementen op dezelfde verdieping
Twee ruime slaapkamers
Extra bureel- of kinderkamer
Lift aanwezig
Private berging
Eigen ruime garage in het centrum
Centrale ligging vlak bij de Grote Markt
Tal van voorzieningen op wandelafstand
Mogelijkheid om volledig naar eigen smaak op te frissen
Geschikt als eigen woonst of investering

Een interessante kans voor wie op zoek is naar ruimte, privacy en parkeergemak op een centrale locatie in Diest.

Contacter