Appartement à vendre

623150€

2 chambres 107 mètres carrés

Immoweb code : 21525909
Immoweb code : 21525909

Aperçu

2 chambres
2 salles de bains
107 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Botanique. Synoniem voor exclusief wonen aan het Gentse C...

Allerlaatste beschikbare appartement met aangelegde stadstuin in het bijzondere project 'Botanique', gelegen aan het Citadelpark. Oplevering en afwerking voorzien vroege najaar 2026.

Dit bel-étage appartement onderscheidt zich door het grote woonvolume, de stijlvolle hedendaagse afwerking en de enorme lichtinval door de hoge plafonds (ca. 3 meter) met plafondhoge raampartijen. Voorzien van een centrale inkomhal, een grote zonnige woonkamer met parket en open compleet uitgeruste Siematic keuken, twee slaapkamer eveneens met parket met telkens een eigen ensuite badkamer, een gastentoilet, een handige berging met wasvoorzieningen en uiteraard de stadstuin met veel privacy gericht naar het Westen (namiddag- en avondzon). 

BOTANIQUE

Elegantie ontmoet luxe. Het nieuwbouwproject BOTANIQUE, gelegen langsheen het Citadelpark aan de rustige Floraliënlaan (voorheen Koning Leopold II laan), en één van de meest residentiële lanen van Gent, vormt een schaarse opportuniteit voor het verwerven van een buitengewoon energiezuinig en stijlvol nieuwbouwappartement op een premium locatie in Gent.  

Het Antwerps architectenbureau Verhamme + De Vel Architecten ontwierp het gebouw, dat voorziet in 12 woonentiteiten in een mix van 1-, 2- en 3-slaapkamer appartementen, met gevelbrede terrassen en frontaal zicht op het Citadelpark, zes bovengrondse bouwlagen, een zevende terugliggende bouwlaag én een ondergrondse bouwlaag. Ook parkeergelegenheid werd voorzien in het aangrenzende gebouw.

De arch...

Contacter