Appartement à vendre

235000€

2 chambres 70 mètres carrés

Immoweb code : 21921781
Immoweb code : 21921781

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
70 mètres carrés habitables
Étage : 15

Description

Gerenoveerd 2 slaapkamer appartement met terras - Perfect...

Dok Noord is dé opkomende stadswijk van Gent, een nieuw stadsgedeelte aan het water, volop in ontwikkeling. Wie nu koopt, is er vroeg bij.

Dit appartement met 2 slaapkamers werd van a tot z gerenoveerd: nieuwe elektriciteit, nieuwe leidingen, waterbestendige vinyllaminaat en nieuwe hoogrendementsramen. De volledig ingerichte keuken heeft een oven, microgolf, koelkast met diepvries, vaatwasser en inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging. 
Heel lichtrijke living met grote vensters en open uitzicht. 
Volledig nieuwe badkamer met inloopdouche en een apart toilet. 
Groot en zonnig terras.

Op wandelafstand: het Houtdok, het Kapitein Zeppospark en de nieuwe waterpromenade. In de straat zelf een groene buurtzone met losloopweide. Op fietsafstand: op minder dan 10 minuten van het historisch centrum van Gent.
Strategische ligging door de nieuwe Verapaz-brug met directe verbinding naar Gent-Centrum.

Energiezuinig: EPC 104 kWh/(m2jaar), energielabel B

Troeven: 
· gerenoveerd 
· 2 slaapkamers 
· zonnig terras 
· volledig ingerichte keuken 
· inloopdouche 
· apart toilet 
· nieuwe installaties 
· EPC B 
· Dok Noord

Er zijn geplande werken namelijk het vernieuwen van de gevel en terrassen. Hierdoor zal het gebouw een nieuwe frisse uitstraling krijgen en zullen de terrassen iets breder worden. Wat de waarde uiteraard doet stijgen. Syndicus inlichtingen zijn in aanvraag. 

Dit is de kans om te investeren in een waardevol vastgoedproject in een bruisende omgeving volop in ontwikkeling!

Energiezuinig: EPC 104 kWh/(m2jaar), energielabel B  (bijna een A attest)
Bruto bruikbare vloeroppervlakte volgens EPC verslag 70m2
KI 641
Stedenbouwkundige inlichtingen: inaanvraag 14/10/2026
Het perceel te Gent, afdeling 7, sectie G met perceelnummer 0710/00D004 bevindt zich niet in een risicozone voor overstromingen. 

Voor meer info of een bezoek bel Philip 0475757251

  • Contacter