Appartement à vendre

219000€

2 chambres 90 mètres carrés

Immoweb code : 21893646
Immoweb code : 21893646

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
90 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

HAALTERT - twee slaapkamer appartement vlakbij station

KIJKDAG: 17/10/26 VAN 14U TOT 16U (ENKEL OP AFSPRAAK)

HAALTERT - Dit ruime appartement is uitstekend gelegen op wandelafstand van het station en in de onmiddellijke nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer. Dankzij de vlotte aansluiting op de belangrijkste invalswegen, het rondpunt Albatros en de E40 geniet u hier van een bijzonder goede bereikbaarheid richting Aalst, Gent en Brussel.

Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en biedt een aangename en praktische indeling. Via de inkomhal bereikt u het afzonderlijke toilet, de ruime badkamer en twee volwaardige slaapkamers. Verder beschikt het appartement over een royale en lichtrijke leefruimte en een volledig geïnstalleerde keuken met aansluitend een praktische berging.

Een absolute troef is het zuidgerichte terras aan de achterzijde, waar u in alle rust van de zon kunt genieten.

Dankzij de ruime woonoppervlakte, twee slaapkamers, het zonnige terras en vooral de strategische ligging is dit appartement bijzonder interessant voor zowel eigen bewoning als investering.

Daarnaast bestaat de mogelijkheid om een autostaanplaats aan te kopen.

Op zoek naar een ruim en goed gelegen appartement met uitstekende bereikbaarheid? Maak snel een afspraak voor een bezoek!
De vermelde prijs is een richtprijs. Na ontvangst van de biedingen beslist de verkoper vrij om al dan niet over te gaan tot verkoop en aan welk bod. De richtprijs is niet bindend.

Contacter