Duplex/Penthouse
Désolé il n'y a pas de traduction française. STIJLVOL EN LICHTRIJK WONEN IN EEN SERENE GROENE SETTING MET EEN GEZELLIG TERRAS!
Zoekt u de perfecte balans tussen rust en een centrale ligging? Dit luxueuze appartement bevindt zich in de recente, felbegeerde residentie 'Amber Park' op Domein De Bos, op een boogscheut van het levendige centrum van Heist-op-den-Berg. De moderne architectuur van het gebouw blinkt uit in elegantie en is omgeven door prachtig aangelegd groen. Binnen zorgen de plafondhoge glaspartijen voor een spectaculaire lichtinval en een maximaal ruimtelijk gevoel, stijlvol gecombineerd met de warme sfeer van een kwalitatieve parketvloer.
De lift brengt u comfortabel naar de eerste verdieping. De inkomhal met gastentoilet verleent toegang tot twee volwaardige slaapkamers en een smaakvolle badkamer, uitgerust met zowel een ligbad als een ruime douche, een handdoekdroger en een modern lavabomeubel. De royale leefruimte vormt één mooi geheel met de open, volledig geïnstalleerde keuken. Dankzij de handige, aangrenzende berging/wasplaats blijft uw was en voorraad netjes uit het zicht. Het grote, dubbele schuifraam trekt de leefruimte door naar het gezellige terras, waar u in alle rust uitkijkt op de tuinen.
Dit instapklare pand is met een E-peil van amper E10 extreem toekomstgericht en energiezuinig, mede dankzij de aanwezige zonnepanelen en een geavanceerd ventilatiesysteem. De woning is bovendien uitgerust met een pre-installatie voor airconditioning en een slimme Bringme-box voor al uw pakketjes. Er is toegang tot een gemeenschappelijke fietsenruimte en een handige supermarkt bevindt zich net om de hoek. Een ondergrondse parkeerplaats (+25.000€) en een private kelderberging (+5.000€) dienen verplicht bij aangekocht te worden.
Dit project biedt tevens een unieke opportuniteit voor investeerders, aangezien er in totaal vier gelijkwaardige entiteiten worden aangeboden (twee duplex-penthouses en twee appartementen op de eerste verdieping) die momenteel allemaal stabiel en betrouwbaar zijn verhuurd. Dit garandeert u onmiddellijk een zorgeloos en bewezen rendement.
Ontdekt u dit vastgoedpareltje graag zelf? Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse! Lees alles gedetailleerd verder op www.buytaertimmo.be
| Nom du bien | AMBER PARK |
|---|---|
| Quartier ou lieu-dit | Domein De Bos |
| Année de construction | 2022 |
| Étage | 2 |
| Nombre d'étages | 2 |
| État du bâtiment | Bon |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Nombre de façades | 2 |
| Parkings intérieurs | 1 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 103 mètres carrés |
|---|---|
| Type de cuisine | Hyper équipée |
| Chambres | 2 |
| Dressing | Non |
| Salles de bains | 1 |
| Toilettes | 1 |
| Espace professionnel | Non |
| Cave | Oui |
| Meublé | Non |
| Porte blindée | Non |
| Surface de la terrasse | 11 mètres carrés |
|---|
| Ascenseur | Oui |
|---|---|
| Parlophone | Non |
| Accès sécurisé / alarme | Non |
| Porte blindée | Non |
| Climatisation | Non |
| Câble TV | Non |
| Interphone vidéo | Oui |
| Jacuzzi | Non |
| Sauna | Non |
| Piscine | Non |
| Internet | Non |
| Consommation d'énergie primaire | 16 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | 12014-G-PMV_2018135892/EP15513/A002/D02/SD003 |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Niveau E (performance énergétique globale) | 10 |
| Attestation de conformité des citernes à mazout | Non communiqué |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Compteur séparé pour le gaz | Oui |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Type de chauffage | Gaz |
| Pompe à chaleur | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Permis de lotissement | Oui |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 430000 € |
|---|---|
| Revenu cadastral | 920 € |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
| Adresse |
Frans de Beuckeleerlaan 2
2970 - Schilde |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | 2513 - 2483 |
Contacter