Appartement à vendre

310000€

4 chambres 93 mètres carrés

Immoweb code : 21652187
Immoweb code : 21652187

Aperçu

4 chambres
1 salle de bains
93 mètres carrés habitables
Étage : 1
Visite virtuelle

Description

Duplex

Désolé il n'y a pas de traduction française. Deze lichtrijke duplexwoning op de eerste verdieping op de Antwerpsesteenweg 78 te Hoboken combineert ruimte, comfort en een centrale ligging. Gelegen nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en invalswegen geniet u hier van een uitstekende bereikbaarheid naar Antwerpen en omliggende gemeenten.
Troeven:
·Duplex met 4 volwaardige slaapkamers
·Zeer veel natuurlijke lichtinval
·Steeds uitstekend onderhouden
·Geen dringende renovatiewerken vereist
·Dubbele beglazing
·Dak en gevels geïsoleerd
Indeling:
Via de inkomhal betreedt u de ruime leef- en eetruimte, waar de grote raampartijen zorgen voor een aangename lichtinval. Aansluitend bevindt zich de functionele keuken. De ruime badkamer met douche bevindt zich ook op het eerste verdiep, net als de eerste grote slaapkamer. Op het tweede verdiep beschikt de woning over drie volwaardige slaapkamers, ideaal voor gezinnen of wie extra ruimte wenst voor een bureau of hobbykamer. De woning werd doorheen de jaren met zorg onderhouden.
Dankzij de aanwezige isolatie, dubbele beglazing en kwalitatieve afwerking geniet u van een aangenaam wooncomfort zonder dringende renovatiewerken.
Voor meer informatie kan u terecht bij Area Partners: [email protected] of 03/284.60.60

Contacter