Appartement à vendre

399000€

2 chambres 100 mètres carrés

Immoweb code : 21940405
Immoweb code : 21940405

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
100 mètres carrés habitables
Étage : 3

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Dit gezellig dakappartement bevindt zich op de bovenste verdieping in een doodlopende straat in Lier.

Als enige op de 3de verdieping geniet dit appartement van tal van voordelen:
Zicht op Lier langs alle kanten, een aparte inkomhal bij de lift, geen bovenburen, etc.

Vanuit de inkomhal bereiken we de lichtrijke woonkamer, praktisch ingedeeld met een open keuken die voorzien is van alle comfort.

De woonkamer geeft met een schuifraam toegang tot het zonnige terras. Een ideale plek om in alle rust te ontspannen.

Verder is er de hal die toegang geeft tot de slaapkamer (12m²), de dressing/ bureau dewelke ook kan dienen als slaapkamer (6,5m²).

Verder is er een moderne en onderhoudsvriendelijke badkamer (m²) die voorzien is van een douche, ligbad, lavabo en ingebouwde kastruimte. Alsook is hier een aansluiting aanwezig voor een wasmachine & droogkast.

Tot slot is er fietsenberging en een ondergrondse staanplaats aanwezig in het gebouw, verplicht bij aan te kopen aan €25.000.

Troeven:
+ Toplocatie in doodlopende straat
+ Bovenste appartement in het gebouw
+ 360° View vanwege het terras
+ Ondergrondse staanplaats bij aan te kopen
+ Kelderberging inbegrepen in de prijs
+ Fietsenparking voorzien bij het gebouw
+ Energiezuinig

Interesse? Neem contact op via 03 337 50 70 of [email protected] voor meer informatie of een bezichtiging.

  • Contacter