Bungalow à vendre

Faire offre à partir de 329000€

3 chambres 120 mètres carrés

Immoweb code : 21850448
Immoweb code : 21850448

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
120 mètres carrés habitables
589 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
ALTRO VERKOOPT: Bezoekdag op afspraak

In een gezellige en aangename wijk in Deinze bieden wij u deze verrassend ruime en lichtrijke alleenstaande woning aan. Het woongedeelte bevindt zich op een verhoogd niveau, toegankelijk via een trap aan zowel de voor- als achterzijde, wat zorgt voor een mooi zicht op de omgeving. De woning is instapklaar maar biedt, voor wie het wenst, ook het ideale canvas om naar eigen smaak en moderne normen op te frissen.

Op het leefniveau bevindt zich een royale leefruimte met veel lichtinval en een directe aansluiting op de leefkeuken, evenals 3 slaapkamers, een badkamer en de toegang tot de zolder. Achteraan stapt u via de trap af naar de lager gelegen tuin. De voortuin werd vernieuwd net zoals de isolatie in het dak en de ramen. Het pand valt op papier onder de renovatieverplichting, maar met een kleine, gerichte ingreep kan het EPC-label eenvoudig geoptimaliseerd worden.

Een enorme troef is de volledige onderkeldering van het pand op straatniveau. Deze benedenverdieping omvat een zeer grote inpandige garage en verschillende ruimtes die perfect dienst kunnen doen als wasplaats, voorraadberging, hobbyruimte of atelier. Kortom, een zeer solide alleenstaande woning met ontzettend veel mogelijkheden op een rustige locatie!

Interesse? Maak snel uw afspraak voor de bezoekdag:

Leen De Clercq – Altro Vastgoed 0478 69 84 34 | [email protected]

Contacter