Bungalow à vendre

465000€

2 chambres 243 mètres carrés

Immoweb code : 21768837
Immoweb code : 21768837

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
243 mètres carrés habitables
1643 mètres carrés de terrain
Visite virtuelle

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Deze te moderniseren open bebouwing, gebouwd in 1981, ligt gunstig nabij de grens van Duffel met Sint-Katelijne-Waver.

Momenteel wordt de woning gebruikt als een laagbouwwoning, met 2 slaapkamers en de badkamer op het gelijkvloers, maar de zolder kan indien gewenst verder omgevormd worden tot minstens 2 extra slaapkamers. Er is verder een ruime inkomhal die toegang geeft tot de lichtrijke woonkamer. Deze staat in verbinding met de eetkamer en een uitgeruste keuken.

Er is een berging en aparte wasruimte voorzien en de woning heeft ook een afzonderlijk gastentoilet. De badkamer is uitgerust met een ligbad. Een grote troef is de ruime, inpandige garage met elektrische poort, en uiteraard de zuidgerichte tuin, waar je kan genieten van de mooie, groene omgeving.

Pandenjagers is een innovatief vastgoedkantoor en kiest bewust voor een unieke en transparante aanpak. Bij ons bestaat de totale aankoopprijs altijd uit twee duidelijke onderdelen: de adviesprijs die bovenaan in de advertentie vermeld staat, plus onze vaste commissie van 10.000 euro incl. BTW. Dankzij deze open prijsstructuur krijgt u als koper vanaf het eerste moment een eerlijke inkijk hoe de totale prijs van het pand tot stand is gekomen.

Interesse in dit pand? Contacteer ons voor een bezoek via 015/677.000 of [email protected].

Contacter