Aperçu
Description
Charmante chalet in eigen bezit op een toplocatie in Zute...
Op zoek naar een eigen vakantieverblijf waar je op elk moment van het jaar kunt genieten van rust, natuur én een interessant verhuurrendement? Deze gezellige chalet in het Chaletpark van Zutendaal biedt het allemaal.
Het kleinschalige domein onderscheidt zich door zijn rustige karakter. Er zijn bewust geen speeltuinen voorzien, zodat eigenaars en gasten optimaal kunnen ontspannen in een groene en serene omgeving. Dit vakantiehuis (op eigen grond) is gelegen in de bossen van Belgisch Limburg.
De chalet én de grond zijn volledig in eigen bezit, waardoor je vrij bent om er zelf gebruik van te maken wanneer je maar wilt. Er is dus geen jaarlijkse huur. Bovendien is het pand bijzonder geliefd bij vakantiegangers, het hele jaar door. Als opbrengsteigendom (toeristische verhuur) loopt de chalet momenteel zeer goed met een bezetting van 80%. De chalet kan verkocht worden met of zonder inboedel, dit is bespreekbaar. Domicilie is niet mogelijk.
De chalet bevindt zich op een ruim perceel van 3 are 72 centiare, met een ruim en gezellig terras met rondom verschillende gezellige zithoekjes waar je op elk moment van de dag kunt genieten. Bij de aanleg werd bewust ingezet op een optimale beleving van de middag- en avondzon. Dankzij de vele bomen geniet je daarnaast ook van voldoende schaduw, privacy en een heerlijk gevoel van rust. Er is een parkeerplaats naast de woning, op eigen perceel, aanwezig.
Binnenin beschikt de chalet over een aangename en ruime woon- en eetkamer met open keu...
| Année de construction | 1976 |
|---|---|
| État du bâtiment | Bon |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Largeur de la façade à rue | 10 m |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 65 mètres carrés |
|---|---|
| Chambres | 3 |
| Salles de bains | 1 |
| Surface du terrain | 372 mètres carrés |
|---|
| Accès sécurisé / alarme | Non |
|---|---|
| Câble TV | Oui |
| Internet | Non |
| Consommation d'énergie primaire | 362 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | D |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | 20260302-0003814875-RES-1 |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Attestation as-built | Non |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Autre type de zone |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 198000 € |
|---|---|
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
REALMART (IPI 506525)
| Adresse |
Kolonel Dusartplein 16
3500 - Hasselt |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | 2026/VK-025 |