Bureaux à vendre

429000€

167 mètres carrés

Immoweb code : 21953086
Immoweb code : 21953086

Aperçu

167 mètres carrés habitables
Étage : 0

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op een vlot bereikbare locatie in Gent, aan de Francisco Ferrerlaan 445, bevindt zich deze karaktervolle kantoorruimte met een totale verhuurbare oppervlakte van circa 238 m², inclusief een ruime kelder.

Het pand onderscheidt zich door zijn leuke industriële uitstraling, die zorgt voor een eigentijds en karaktervol kader voor professionele activiteiten. De combinatie van de ruime oppervlakte en het industriële karakter maakt deze locatie bijzonder geschikt voor uiteenlopende professionele invullingen. Momenteel is het pand verhuurd aan een groepspraktijk van huisartsen, wat deze eigendom tot een interessante investeringsopportuniteit maakt voor wie op zoek is naar professioneel vastgoed met een bestaande huurder en recurrente huurinkomsten.

De grote kelder biedt bovendien heel wat praktische mogelijkheden, onder meer voor opslag, archivering of ondersteunende functies bij de dagelijkse werking van de praktijk.

Dankzij de ligging aan de Francisco Ferrerlaan geniet het pand van een vlotte bereikbaarheid binnen Gent en een goede verbinding met de omliggende wijken en belangrijke verbindingswegen.

Een interessante opportuniteit voor investeerders die op zoek zijn naar verhuurd professioneel vastgoed met karakter, een industriële uitstraling en een totale verhuurbare oppervlakte van circa 238 m².

  • Contacter