Commerce à louer

1495€ par mois

85 mètres carrés

Immoweb code : 21664695
Immoweb code : 21664695

Aperçu

85 mètres carrés habitables
85 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Op een centrale locatie in Antwerpen, tussen het Eilandje, de Academiebuurt en het historische centrum, bevindt zich naast de kantoren van Studio Calypso deze uitzonderlijk afgewerkte ruimte van ca. 65 m² (optie +20m²) met een indrukwekkende vitrine en een uitgesproken minimalistische architecturale uitstraling.

De ruimte werd recent volledig gerenoveerd en combineert esthetiek met een doordachte functionaliteit. De betongrijze epoxyvloer, subtiele wandverlichting, hoge plafonds en overvloedige natuurlijke lichtinval creëren een serene sfeer die zich moeiteloos leent voor uiteenlopende professionele invullingen.

De monumentale vitrine zorgt voor maximale zichtbaarheid en geeft de ruimte een open en uitnodigend karakter. Achteraan brengt een groot daklicht extra daglicht binnen, terwijl geïntegreerde maatwerkkasten, een discrete wastafel en een afzonderlijk toilet zorgen voor optimaal comfort en gebruiksgemak.

Dankzij haar flexibele indeling is deze ruimte niet alleen geschikt als handelszaak, maar ook perfect als showroom, galerie, studio office of kleinschalig kantoor.



LIGGING
Het handelspand bevindt zich naast de kantoren van Studio Calypso (Paardenmarkt 20) in een buurt in volle positieve transformatie. Dankzij de recente heraanleg van de Paardenmarkt geniet de omgeving van een vernieuwde en kwalitatieve publieke ruimte met meer aandacht voor voetgangerscomfort en verblijfskwaliteit. De hinder van de wegenwerken ter hoogte van het pand behoort inmiddels tot het verleden, waardoor de locatie opnieuw optimaal bereikbaar is voor bezoekers, klanten en medewerkers. Bovendien bevindt u zich op wandelafstand van tal van horecazaken en creatieve ondernemingen.

INDELING
Open ruimte van ca. 65 m²
Indrukwekkende vitrine met veel natuurlijke lichtinval
Betongrijze epoxyvloer doorheen de volledige ruimte
Hoge plafonds
Sfeervolle wandverlichting
Achterzone met geïntegreerde maatwerkkasten
Discrete wastafel
Apart toilet
Groot daklicht achteraan

IDEAAL VOOR
Showroom
Architecten- of interieurbureau
Creatieve studio
Galerie
Concept store
Pop-up
Design- of modeconcept
Kleinschalig kantoor

UITBREIDINGSOPTIE (zie laatste foto)
Optioneel kan de aansluitende achterruimte van ca. 20 m² met een 2de apart toilet worden bijgehuurd aan €500 per maand als stockruimte, atelier, private meeting room of extra kantoorruimte.

HUURVOORWAARDEN
Huurprijs 65m²: € 1495 per maand, exclusief kosten
Huurprijs optie +20m²: €500 per maand
Tijdelijke huur mogelijk: max. 12 maanden

Contacter