Commerce à vendre

249000€

128 mètres carrés

Immoweb code : 21567666
Immoweb code : 21567666

Aperçu

1 salle de bains
128 mètres carrés habitables
70 mètres carrés de terrain
3.557,00 € m²

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
--Bezoek enkel mogelijk via afspraak--

Dit gemengd pand, op een uitstekende locatie te Haaltert, met een totale oppervlakte van ca. 130 m² biedt een unieke kans voor wie op zoek is naar een handelspand met bijkomende woonst of investeringsmogelijkheid.

Op het gelijkvloers bevindt zich een commerciële ruimte van ca. 45 m² met aparte inkomhal en afzonderlijk toilet. De handelsruimte is momenteel vrij van gebruik en kan onmiddellijk worden aangewend voor diverse activiteiten. Dankzij de praktische indeling en zichtbare ligging vormt dit een mooie opportuniteit voor zelfstandigen of ondernemers.

Boven de handelszaak bevindt zich een duplexappartement, bereikbaar via een aparte toegang. De eerste verdieping omvat een leefruimte met open keuken, een doucheruimte met toilet en een hal. Op de tweede verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met toegang tot een terras.

Het gebouw beschikt over dubbele beglazing, gasverwarming, intercom en aparte elektriciteitsmeters.

Het appartement is momenteel verhuurd aan € 793 per maand (exclusief kosten), wat zorgt voor een stabiel rendement, terwijl de handelsruimte vrij beschikbaar is.

Gelegen in de nabijheid van openbaar vervoer, scholen en voorzieningen, geniet dit pand van een centrale en vlot bereikbare ligging.

Bent u op zoek naar een handelspand met woonst of een interessante investering met combinatiepotentieel? Dan is dit pand zeker een bezoek waard.

Contacter