Duplex à louer

1125€ + 75€ par mois

2 chambres

Immoweb code : 21705708
Immoweb code : 21705708

Aperçu

2 chambres
Disponible le : 1 septembre 2026
Étage : 2

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Het duplex-appartement bestaat uit een inkomhal en gastentoilet, een leefruimte met veel natuurlijk licht en een open, volledig geïnstalleerde keuken (voorzien van koelkast, diepvriezer, microgolfoven, oven, 4 kookplaten met dampkap) en een berging.
Op de duplexverdieping bevinden zich 2 slaapkamers met elk een terras, een badkamer (voorzien van een dubbele lavabo, douche, met een aansluiting voor een wasmachine), en een apart toilet.
De huurprijs bedraagt 1125 euro/maand + kosten 75 euro/maand (inclusief onderhoud gemeenschappelijke delen).
Het verbruik van verwarming, elektriciteit, water en gebruik afvalcontainers zijn individueel. Er is tevens de mogelijkheid om twee ondergrondse autostaanplaatsen bij te huren in de ondergrondse garage. De huurprijs voor één autostaanplaats bedraagt 80 euro/maand/parking. Er is een privatieve kelder en een gemeenschappelijke fietsstalling bij het appartement in de garage.
Het duplex-appartement is beschikbaar vanaf 1 september 2026. Bovendien is het voorzien van verlichtingsarmaturen. De huurovereenkomst is een overeenkomst van lange termijn.

Contacter