Duplex à louer

1130€ + 20€ par mois

3 chambres 140 mètres carrés

Immoweb code : 21749290
Immoweb code : 21749290

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
140 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Dit prachtige appartement is gelegen in Lier en biedt alle comfort van een ruime duplexwoning. De half open bebouwing is gerenoveerd in 2026 en beschikt over 3 slaapkamers, wat ideaal is voor een gezin of voor wie op zoek is naar extra ruimte. Met een bewoonbare oppervlakte van 140 m² is er voldoende plaats voor iedereen om zich thuis te voelen.
Je komt binnen via de private trap en meteen in de zeer ruime living van meer dan 50 m². Aangrenzend is de half open keuken met daarachter de berging. De keuken is volledig uitgerust en biedt een aangename ruimte om samen te koken en te genieten van maaltijden. Er is geen echt toegankelijk terras, maar er zijn wel mogelijkheden. .
De trap in de living gaat naar de tweede verdieping in de duplex. Hier bevinden zich de 3 slaapkamers en badkamer. De badkamer beschikt over bad en lavabo en toilet .

Dankzij de renovatie straalt het appartement een frisse en moderne sfeer uit, waardoor het meteen aantrekkelijk is voor wie op zoek is naar een instapklare woning. De ligging in Lier zorgt voor een goede bereikbaarheid en de nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer.

Kortom, dit appartement biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel en aangenaam verblijf. Met zijn ruime indeling en moderne afwerking is het de ideale plek om thuis te komen na een drukke dag.

Contacter