Duplex à vendre
299000€
1 chambre 76 mètres carrés
Aperçu
Description
Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Toen we hier kwamen wonen, merkten we al snel dat Zurenborg aanvoelt als een gezellig dorp middenin een bruisende stad. Er valt altijd iets te beleven, en toch is het opvallend rustig. De gezelligste plekjes liggen voor onze deur, of we nu zin hebben in een koffietje bij Polly, een lunch in het Groen Kwartier of een aperitiefje op de Dageraadplaats. Ook centrum Antwerpen, de twee stations en de belangrijkste uitvalswegen zijn dichtbij. Een absolute topligging.
Op een boogscheut van de Dageraadplaats vind je ons gezellig duplex-appartement. De prachtige art-nouveaugevel werd rond 1907 ontworpen door architect Jos Lathouwers, en diezelfde charme voel je ook binnen: parketvloeren, een authentieke schouw en hoge plafonds met sierlijsten.
Wat we zelf het fijnst vinden, is hoeveel licht er binnenkomt. Omdat het appartement hoog ligt en er zowel vooraan als achteraan ramen zijn, is het de hele dag door een aangename plek om thuis te werken, of gewoon om thuis te zijn. En voor een snelle lunch hoef je niet ver te wandelen: de beste belegde broodjes van Zurenborg haal je bij Martine van ‘t Rolwagentje.
De grootste troef is ongetwijfeld het terras (13 m²). Van zodra de eerste lentezon zich laat zien, gaat het raam tussen de keuken en het terras open. Binnen en buiten lopen dan bijna vanzelf in elkaar over. Wanneer er vrienden langskomen, wordt dat raam een soort doorgeefluik voor hapjes, drankjes en gesprekken.
Maar wat we nog het meest gaan missen, is dat de buren elkaar hier nog écht kennen. Eind augustus sluiten we de straat af voor het jaarlijkse straatfeest, en in de winter maken we het extra gezellig met lichtslingers. Via de WhatsApp-groep wordt er regelmatig geholpen met kleine dingen, van een pakje aannemen tot een ontbrekend ingrediënt voor het avondeten.
Ook praktisch zit alles goed, met een ruime kelderberging (16 m²), aparte meters voor gas, water en elektriciteit en een nieuwe condensatieketel (2022). Het gebouw telt maar drie eigenaars en er zijn geen maandelijkse kosten.
Na vele mooie jaren is het voor ons tijd om een nieuw hoofdstuk te beginnen. We hopen dat de volgende bewoners hier even graag zullen wonen als wij.
Interesse? Kijkdagen op 11 en 12 juli, op afspraak.
Voor meer info of om een bezoek in te plannen: [email protected]
| À partir de | Après la signature de l’acte |
|---|---|
| Étage | 2 |
| Nombre d'étages | 2 |
| État du bâtiment | Bon |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Nombre de façades | 2 |
| Type d’environnement | Urbain |
| Le certificat amiante est disponible | Oui |
| Surface habitable | 76 mètres carrés |
|---|---|
| Surface du salon | 18 mètres carrés |
| Type de cuisine | Équipée |
| Surface de la cuisine | 12 mètres carrés |
| Chambres | 1 |
| Surface de la chambre 1 | 22 mètres carrés |
| Dressing | Non |
| Salles de bains | 1 |
| Toilettes | 1 |
| Bureau | Non |
| Espace professionnel | Non |
| Surface de la cave | 16 mètres carrés |
| Porte blindée | Non |
| Surface de la terrasse | 13 mètres carrés |
|---|
| Concierge | Non |
|---|---|
| Ascenseur | Non |
| Accessible aux personnes avec un handicap | Non |
| Parlophone | Oui |
| Accès sécurisé / alarme | Non |
| Porte blindée | Non |
| Climatisation | Non |
| Câble TV | Oui |
| Interphone vidéo | Non |
| Jacuzzi | Non |
| Sauna | Non |
| Piscine | Non |
| Internet | Oui |
| Consommation d'énergie primaire | 226 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | C |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | 20260629-0003899355-RES-1 |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Attestation de conformité des citernes à mazout | Non communiqué |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Oui |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Type de chauffage | Gaz |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Chauffe-eau commun | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Non communiqué |
|---|---|
| Type de construction | Immeuble à appartements |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Non |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
B |
|
G-score
|
B |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 299000 € |
|---|---|
| Revenu cadastral | 565 € |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|