Duplex à vendre
415000€ Ancien prix 434 000 €
5 chambres 184 mètres carrés
Aperçu
Description
Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.
Nl :
Ruim en instapklaar duplexappartement met 4 slaapkamers, mogelijkheid tot 5de slaapkamer en een zonnig terras
Bent u op zoek naar een ruim, instapklaar en energiezuinig duplexappartement op een uitstekende locatie in Ekeren? Dan zal dit prachtige duplexappartement u ongetwijfeld weten te overtuigen. Met vier volwaardige slaapkamers, de mogelijkheid tot een vijfde slaapkamer, een ruim zuidwestgericht terras, een private kelderberging op verdieping -1 en een gunstig EPC-label B biedt deze woning alles wat u nodig heeft om comfortabel te wonen, op een centrale en vlot bereikbare locatie.
Indeling:
Via de inkomhal kom je binnen in dit ruime en lichtrijke duplexappartement. De eerste woonlaag biedt een aangename leefruimte met een gezellige zithoek, een aparte eethoek en een volledig uitgeruste open keuken. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van een overvloed aan natuurlijk licht. Vanuit de leefruimte heb je directe toegang tot het ruime zuidwestgerichte terras, waar je volop kunt genieten van de middag- en avondzon – de ideale plek om te ontspannen of gezellig te tafelen.
Op deze verdieping bevinden zich verder een gastentoilet, een praktische berging/wasruimte en een extra polyvalente ruimte die perfect kan dienen als bureau, hobbyruimte of, indien gewenst, eenvoudig kan worden ingericht als vijfde slaapkamer.
Via de trap in de zithoek bereik je de bovenverdieping. Hier vind je een ruime nachthal, vier volwaardige slaapkamers, een comfortabele badkamer met ligbad en dubbele wastafel, een aparte douchekamer en een tweede berging/wasruimte. Dankzij de doordachte indeling biedt deze verdieping alle ruimte en comfort voor een groot gezin of voor wie graag extra kamers ter beschikking heeft.
Ligging:
De woning is centraal gelegen in Ekeren, met winkels, supermarkten, scholen, horeca en sportfaciliteiten op korte afstand. Ook het centrum van Ekeren bevindt zich vlakbij.
Daarnaast geniet u van een uitstekende bereikbaarheid dankzij de nabijheid van het openbaar vervoer en de belangrijkste invalswegen. De A12, E19 en de Antwerpse Ring zijn vlot bereikbaar, waardoor u zich snel kunt verplaatsen richting Antwerpen, de haven en de omliggende gemeenten.
Interesse? Contacteer ons gerust voor meer informatie of plan vrijblijvend een bezoek in en ontdek zelf de ruimte, het comfort en de uitstekende ligging die dit duplexappartement te bieden heeft.
| À partir de | Après la signature de l’acte |
|---|---|
| Année de construction | 2010 |
| Étage | 2 |
| Nombre d'étages | 2 |
| État du bâtiment | Excellent état |
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 184 mètres carrés |
|---|---|
| Chambres | 5 |
| Surface de la chambre 1 | 15 mètres carrés |
| Surface de la chambre 2 | 12 mètres carrés |
| Surface de la chambre 3 | 10 mètres carrés |
| Surface de la chambre 4 | 8 mètres carrés |
| Dressing | Non |
| Salles de bains | 2 |
| Salles de douche | 1 |
| Toilettes | 2 |
| Bureau | Non |
| Espace professionnel | Non |
| Porte blindée | Non |
| Consommation d'énergie primaire | Non communiqué |
|---|---|
| Classe énergétique | B |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Non communiqué |
| Attestation de conformité des citernes à mazout | Non communiqué |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Chauffe-eau commun | Non |
| Double vitrage | Non |
| Permis de construire | Non communiqué |
|---|---|
| Type de construction | Toutes sortes |
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Droit de préemption | Non communiqué |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
|
P-score
|
D
|
|
G-score
|
D
|
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 415000 € |
|---|---|
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|