Duplex à vendre

365000€

3 chambres 150 mètres carrés

Immoweb code : 21916481
Immoweb code : 21916481

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
150 mètres carrés habitables
Étage : 1

Description

Duplex

Désolé il n'y a pas de traduction française. Duplexappartement met 3 slaapkamers, ruim terras, garage en extra autostaanplaats op een toplocatie

Op een toplocatie bevindt zich dit aangename duplexappartement met drie slaapkamers en een ruim terras. Dankzij de praktische indeling, de garage en de extra autostaanplaats heeft dit pand heel wat te bieden.

Via de aparte inkomhal leidt een trap naar het appartement. Hier komt u in de lichtrijke leefruimte met open keuken. De aansluitende berging biedt extra praktische opbergruimte.

Op deze verdieping bevinden zich twee slaapkamers, waarvan de kleinere kamer rechtstreeks toegang geeft tot het ruime terras. Daarnaast is er een badkamer met bad-douchecombinatie en een apart gastentoilet. Een trap in de leefruimte leidt naar de bovenverdieping, waar zich de derde, ruime slaapkamer bevindt.

De garage en de extra autostaanplaats maken het geheel compleet.

Het appartement is momenteel verhuurd via De Voorkempen en vormt zo een interessante opportuniteit voor investeerders die op zoek zijn naar een verhuurd pand met een praktische indeling en buitenruimte.

Bovendien bestaat de mogelijkheid om het volledige appartementsgebouw aan te kopen. Dit appartement kan uiteraard ook afzonderlijk worden aangekocht.

Interesse? Neem contact met ons op voor meer informatie of plan uw bezoek!

  • Contacter