Duplex à vendre

195000€

2 chambres 71 mètres carrés

Immoweb code : 21813576
Immoweb code : 21813576

Aperçu

2 chambres
71 mètres carrés habitables
Étage : 3

Description

Duplex appartement in de Loofstraat

Residentie “LOOFSTRAAT” – Comfortabel wonen op een toplocatie !

In deze kleinschalige residentie “Loofstraat”, gelegen op de hoek van de Loofstraat en de Pater Beckstraat, bevindt zich dit investeringsappartement op een uitstekende locatie.
Dankzij de centrale ligging, tussen het station en Kortrijk ’t Hoge, bevinden het station, een supermarkt en diverse winkels zich op wandelafstand.
Een ideale uitvalsbasis voor wie comfortabel en praktisch wil wonen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.

Het appartement is verdeeld over de derde en vierde verdieping en beschikt over een praktische en doordachte indeling.
Op de derde verdieping bevinden zich de inkomhal met afzonderlijk gastentoilet en twee volwaardige slaapkamers, elk uitgerust met een eigen douche en lavabomeubel.
De tweede slaapkamer biedt bovendien rechtstreekse toegang tot het zonnige terras. 
Op de vierde verdieping bevindt zich de ingerichte keuken, aangevuld met een praktische kleine berging.

Extra troeven : 
- de gemeenschappelijke overdekte fietsenstalling ;
- het appartement is volledig gemeubeld ;
- het appartement is onmiddellijk beschikbaar.

Voor een persoonlijke afspraak of meer informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met Christophe op het nummer 0497 41 37 37 of via e-mail op [email protected].

  • Contacter