Aperçu
Description
Zorgeloos investeren in Kontich – een verzorgde opbrengst...
Ben je op zoek naar een opbrengsteigendom in Kontich met onmiddellijk rendement en zonder kopzorgen? Dan nodigt de Huisleverancier jou graag uit om dit volledig gemoderniseerde gebouw (1964 – totaalrenovatie 2020) te bezoeken.
Een degelijke investering in vastgoed met stabiele huurinkomsten, gelegen in het centrum en toch in een rustige straat waar het aangenaam wonen is.
Dit is precies het type pand waar slimme investeerders vandaag naar op zoek zijn: kleinschalig, overzichtelijk en duurzaam.
Het gebouw werd in 2020 grondig gemoderniseerd en is onderverdeeld in twee volwaardige appartementen, elk met twee slaapkamers, een lichtrijke leefruimte, een praktische keuken, een badkamer en een gezellig terrasje. Eén appartement beschikt bovendien over een staanplaats en een stadstuintje — een absolute meerwaarde voor huurders én voor de verhuurbaarheid op lange termijn.
Voor investeerders die belang hechten aan transparantie en rendement, biedt dit gebouw een sterke basis: geen gemeenschappelijke kosten, alle nutsvoorzieningen zijn gesplitst, het appartement op de 1ste verdieping is momenteel verhuurd, de 2de verdieping is net vrijgekomen en is meteen verhuurbaar.
Dat betekent: onmiddellijke huurinkomsten vanaf dag één. Bovendien beschikken de appartementen over een gunstig EPC-label B en C, wat zorgt voor energiezuinigheid en toekomstbestendigheid binnen het huidige regelgevende kader.
De ligging is zonder twijfel een belangrijke troef. Gelegen in het centrum van Kontich, op wandelafstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en horeca, combineert deze woonst bereikbaarheid met rust. Huurders waarderen de nabijheid van alle voorzieningen, terwijl ze toch thuiskomen in een aangename en rustige woonstraat. Die combinatie maakt dit vastgoed bijzonder aantrekkelijk binnen de lokale huurmarkt en verhoogt de langetermijnwaarde van jouw investering.
Interesse ? Wij begeleiden jou graag persoonlijk en transparant bij elke stap van je aankoop, zoals je dat van ons mag verwachten.
Ben je klaar om te investeren in zekerheid en rendement in Kontich?
Contacteer ons vandaag nog voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
EPC : 180 kWh/m2 (Label B) en 266 kWh/m2 (Label C)
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag
Waterinfo : P-Score = A, G-Score = A
Dit is niet wat je zoekt ? Al gehoord van AANKOOPBEGELEIDING ? Wij zoeken, bezoeken en onderhandelen mee met jou voor eigendommen die worden aangeboden door particulieren, andere makelaars of eigendommen die z...
| Année de construction | 1964 |
|---|---|
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Parkings intérieurs | 1 |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 196 mètres carrés |
|---|---|
| Surface du salon | 19 mètres carrés |
| Surface de la cuisine | 10 mètres carrés |
| Chambres | 4 |
| Surface de la chambre 1 | 9 mètres carrés |
| Surface de la chambre 2 | 12 mètres carrés |
| Surface de la chambre 3 | 9 mètres carrés |
| Surface de la chambre 4 | 12 mètres carrés |
| Salles de bains | 2 |
| Buanderie | Oui |
| Surface du terrain | 88 mètres carrés |
|---|---|
| Largeur du terrain à rue | mètres |
| Raccordement à l'égout | Connecté |
| Eau, gaz & électricité | Oui |
| Surface du jardin | 22 mètres carrés |
| Consommation d'énergie primaire | 180 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | B |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Non communiqué |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Droit de préemption | Non communiqué |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Autre type de zone |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 450000 € |
|---|---|
| Revenu cadastral | 1043 € |
| Immeuble de rapport | Oui |
|
|
|
De Huisleverancier (IPI 505467)
| Adresse |
Antwerpsesteenweg, 88
2550 - Kontich |
|---|---|
| Référence externe | PB2A-K-2729A |