Immeuble mixte à vendre

485000€

3 chambres 201 mètres carrés

Immoweb code : 21860696
Immoweb code : 21860696

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
201 mètres carrés habitables
1200 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
In het groene Spalbeek (Hasselt) op een zeer rustige locatie vind je deze ruime en uitstekend onderhouden woning op een mooi perceel. 
Zelden kom je een woning tegen die zo perfect onderhouden is.
De woning heeft een ruime inkomhal met vestiaire en apart toilet.
Er is een grote leefruimte met veel lichtinval, een schuifraam naar het terras en een open haard. Bijkomende is er een gezellige zitkuil met surround systeem, indirecte verlichting en een bar.
Vervolgens is er een heel ruime, vernieuwde keuken met grote ontbijthoek, veel lichtinval, alle benodigde toestellen, deur naar het achterliggend terras en toegang tot nachthal en deur naar kelder.
Er zijn 3 slaapkamers, een nieuwe badkamer met hangtoilet, grote inloopdouche, badmeubel en elektrisch bedienbare rolluikkast voor wasmachine en droogkast. 
Via een luik bereik je de zeer goed geïsoleerde zolder.

De woning is volledig onderkelderd met een kelderhoogte van ca. 2,19 m.  Deze ruime kelder geeft tal van mogelijkheden: atelier, hobbyruimte, sportkamer, speelruimte, ... Ook de kelder is perfect onderhouden en is rechtstreeks toegankelijk vanuit buiten.

Buiten is er een omheinde en private tuin met terrassen, sfeervolle siermuur en groot overdekt terras met BBQ, verlichting en muziek.

Troeven van deze woning te koop in Hasselt:


Rustige ligging in Spalbeek
Mooi perceel met veel privacy
Gezellige zitkuil met surroundinstallatie
Grote, vernieuwde en volledig uitgeruste keuken
Volledig vernieuwde badkamer met grote inloopdouche
Drie volwaardige slaapkamers met parketvloer
2 slaapkamers werden vernieuwd met volledige wand inbouwkasten en de parket werd opgeschuurd en geolied
Volledig onderkelderd met kelderhoogte van ca. 2,19 m
Zeer goed geïsoleerde zolder
Elektrische installatie conform
Onderhouden condensatieketel
EPC C
Asbestveilig
Volledig omheinde tuin
Tuinverlichting, automatisch besproeiingssysteem, borrelstenen
Overdekt tuinterras met BBQ, verlichting en muziek
Ruime garage en bijkomende carport
Buitenzijde van de woning opnieuw geschilderd in 2023

Wil je deze woning te koop in Spalbeek, Hasselt bezoeken? Contacteer ons via Optie M vastgoed I [email protected] I 0478/41 58 70.
Wil je weten wat jouw woning waard is? Contacteer ons via bovenstaande gegevens voor een vrijblijvende waardebepaling.
Extra informatie: WGLK/VG/VV/GMO/GVKR

Contacter