Kot à vendre

169000€

1 chambre 16 mètres carrés

Immoweb code : 20786599
Immoweb code : 20786599

Aperçu

1 chambre
16 mètres carrés habitables
Étage : 2

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Studentenresidentie The Albert biedt een slim antwoord op het nijpende tekort aan studentenkamers in Gent. Dit ambitieuze nieuwbouwproject omvat 3 verschillende types studentenkamers (van comfortkamers tot luxekamers met eigen badkamer) én studio’s met eigen badkamer en kitchenette. Allemaal ideaal gelegen tussen station Gent-Sint-Pieters (6 min. wandelen) en het stadscentrum.

Deze premiumkamer (16 m²) is perfect voor studenten die comfort én net dat tikkeltje meer privacy zoeken. De kamer is praktisch ingedeeld en volledig afgewerkt met maatmeubilair. Ze beschikt over een eigen lavabo én een privédouche.

Met professioneel verhuur en beheer inbegrepen én een centrale ligging met een mobiscore van 9,4/10 is dit een investering met sterk toekomstpotentieel.

✅ Professioneel beheer inbegrepen
✅ Mobiscore 9,4/10
✅ Hoog rendement door grote vraag naar studentenkamers
✅ Inflatiebestendige investering met stabiele huuropbrengst

Prijzen starten vanaf €155.000 (voor een comfortkamer / excl. kosten). De verkoop verloopt via het btw-stelsel (21%) op de constructie en 12% verkooprechten op het grondaandeel.

Dit is slechts een greep uit ons aanbod – neem vrijblijvend contact op voor meer informatie: [email protected] of bel 03 808 43 84.

Contacter