Aperçu
Description
BLOEIENDE HANDELSZAAK MET WOONST, GELEGEN OP EEN TOPLOCATIE!
Op deze gekende toplocatie treffen we een heel interessant handelspand met woonst aan! Omwille van de uitstekende bereikbaarheid, gratis parking in de omgeving en parkeerplaatsen achter het pand, zijn er diverse uitbatingsmogelijkheden. Kom gerust even dichterbij en begin aan je ondernemersdroom.
Momenteel is dit hoekpand uiteraard gekend als restaurant ‘Angolo’, gelegen in het hart van het commerciële centrum van Bredene. Geclassificeerd als nr. 3 van de 66 Restaurants op Tripadvisor, topper dus!
We komen binnen en treffen in deze handelszaak een winkelpunt met toonbank waar dagverse producten à la minute kunnen aangekocht worden. Kies je liever om gezellig te tafelen dan zijn hiervoor 28 zitplaatsen voorzien binnen, het zomerterras heeft 16 zitplaatsen. Een open keuken zorgt voor een gezellige dynamiek tussen u en de klant. Het bargedeelte, een afwaskeuken, een ruime koelkamer, een berging, een aparte leveranciersingang, een alarminstallatie, een toiletgedeelte en ruime garage (80m2) maken het geheel compleet. Instapklare topzaak voor directe uitbating!
Deze zaak kreeg vorm na een totale vernieuwing in 2017. Er werd gekozen voor een heel stijlvolle en deskundige interieurafwerking. Meer info hierover krijgt u bij een bezoek ter plaatse.
Het spatieuze woongedeelte met 4 slaapkamers is in een zeer goede staat. De keuken werd vernieuwd in 2021. De ramen van het terras met rolluiken in 2020. Op het ruime zuidgerichte terras vinden we een jaccuzi voor 5 personen en een barbecue. Ook de badkamer werd gedeeltelijk vernieuwd met laminaat en boiler eind 2024.
Inbegrepen in de vraagprijs zijn de handelszaak en het woongedeelte. In het handelsfonds zitten alle kwaliteitsvolle toestellen van de keuken, alle elektrische toestellen, de professionele dampkap, het stijlvolle meubilair, alle inrichting, alle verlichting, alle materialen en pizza-oven op gas en hout. Het handelsfonds is mogelijk over te nemen en is niet inbegrepen in de vraagprijs.. Omzetcijfers en inzage in de boekhouding zijn te verkrijgen bij ernstige interesse.
Een bijkomende troef is de directe nabijheid van Oostende, de stad aan zee. Het pand bevindt zich op minder dan 5 km van het treinstation van Oostende. Of u maakt gebruik van de gratis overzetboot vanaf de nabijgelegen Oosteroever naar Oostende. Bovendien liggen de commerciële centra van Bredene en Oostende, met een ruim aanbod aan winkels en horecagelegenheden op fietsafstand. Ook in de directe nabijheid is er een shoppingcentrum, e...
| Année de construction | 1985 |
|---|---|
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Visite virtuelle |
|
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 329 mètres carrés |
|---|---|
| Meublé | Non |
| Surface du terrain | 192 mètres carrés |
|---|
| Accès sécurisé / alarme | Oui |
|---|---|
| Climatisation | Oui |
| Câble TV | Non |
| Internet | Non |
| Consommation d'énergie primaire | Non communiqué |
|---|---|
| Classe énergétique | D |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non communiqué |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Type de chauffage | Gaz |
| Pompe à chaleur | Oui |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Non communiqué |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non communiqué |
| Droit de préemption | Non communiqué |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
|
P-score
|
D
|
|
G-score
|
D
|
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 525000 € |
|---|---|
| Prix au m² | 2854 m² |
| Revenu cadastral | 1962 € |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
Devuyst Vastgoed (IPI 509080)
| Adresse |
Kapelstraat 139
8450 - Bredene |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | 141/25/BDV |