Locaux industriels à vendre

433940€

265 mètres carrés

Immoweb code : 21521372
Immoweb code : 21521372

Aperçu

1 salle de bains
265 mètres carrés habitables
265 mètres carrés de terrain
1.637,00 € m²

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Langs de Stationsstraat in Herzele zijn de werkzaamheden volop aan de gang van een nieuw KMO-park, bestaande uit 8 moderne casco-units. Zoekt u als zelfstandige een efficiënte en professioneel ingerichte uitvalsbasis voor opslag of werkzaamheden? Dan zou deze unit perfect kunnen passen bij uw activiteiten.

De ligging is een uitgesproken troef: op wandelafstand van het station van Herzele en in de onmiddellijke buurt van de “Vierwegen”, waar de Provincieweg (N46), de Stationsstraat en de Houtemstraat elkaar kruisen. Hierdoor beschikt het project over een optimale bereikbaarheid, met een vlotte aansluiting naar de E40 en een centrale positie tussen Zottegem en Aalst.

Elke unit wordt afgewerkt met een sectionale poort, een afzonderlijke inkomdeur en een stevige polybetonvloer.
Voorziening van aan- en afvoer van water en sanitaire aansluiting voor toilet wordt voorzien, evenals basis­elektriciteit (40A) met een mogelijke uitbreiding naar 63A of 80A, op aanvraag. Daarnaast kunt u bij aankoop een extra externe parkeerplaats op de site bijkopen.

Op onze website immolierman.be kunt u de projectfiche in pdf downloaden om zo de indeling en afmetingen te bekijken.

De constructie werd reeds neergepoot, waardoor een bezoek aan de site zeker mogelijk is. De oplevering is eind september 2026 voorzien.

Houd er rekening mee dat de geadverteerde prijs exclusief extra parkeerplaats, kosten en btw is.

Wilt u meer weten of een gesprek inplannen? Pieter helpt u graag verder via 0486 …

Contacter