Locaux industriels à vendre

312000€

240 mètres carrés

Immoweb code : 21801662
Immoweb code : 21801662

Aperçu

240 mètres carrés habitables
240 mètres carrés de terrain
1.300,00 € m²

Description

Instapklare KMO-unit 240 m² te koop - bedrijvenpark "Stuy...

Op zoek naar een bedrijfsruimte waarin u meteen kan starten? Bedrijvenpark "Stuyf" biedt 32 instapklare KMO-units te koop, met oppervlaktes van 170 m² tot 240 m², samenvoegbaar tot 1.145 m².

Door volgend afwerkingspakket kan u meteen aan de slag:
- 4 lichtpunten
- sectionale poort
- waterkraan
- keuring water & elektriciteit
- 2 stopcontacten

De bedrijfsruimtes (brandklasse B) hebben een vrije hoogte van +/- 6 m en zijn opgebouwd uit een staalconstructie in combinatie met een betonplint en geïsoleerde sandwichpanelen. De loodsen zijn toegankelijk via een automatische sectionale poort met aparte toegangsdeur en glaspartij. Elke unit is uitgerust met een lichtstraat voor extra natuurlijke lichtinval.
Deze duurzame bedrijfsgebouwen zijn geschikt voor zowel opslag als productie en bieden een ideale omgeving om te ondernemen. Per magazijn zijn minstens twee privatieve parkeerplaatsen voorzien.
Strategisch gelegen langs de Stuivenbergstraat, met vlotte verbinding naar de E403 – een uitstekende uitvalsbasis voor de hele regio.

Onmiddellijk beschikbaar.

Contacteer PANORAMA B2B voor bijkomende (technische) inlichtingen, plannen of een vrijblijvend plaatsbezoek 050 300 800.

Contacter