Maison bel-étage à vendre

548000€

3 chambres 170 mètres carrés

Immoweb code : 21712118
Immoweb code : 21712118

Aperçu

3 chambres
2 salles de bains
170 mètres carrés habitables
250 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Deze hoogwaardig afgewerkte bel-etage rijwoning is gelegen in het hartje Hasselt, net buiten de kleine ring. Het gezellige stadcentrum en alle voorzieningen zijn op wandel-of fietsafstand. Voor de woning zijn er tevens 2 privé parkeerplaatsen.
De woning werd volledig gerenoveerd met kwaliteitsvolle materialen en met respect voor de aanwezige authentieke elementen. De westelijk georiënteerde stadstuin met ruim tuinhuis geeft toegang tot het pas nieuw aangelegd Rongesepark. Er zijn terrassen op het gelijkvloers en het verdiep. Op het gelijkvloers is er een ruime bureau, wat de woning tevens geschikt maakt voor een vrij beroep of aangename thuiswerkomgeving.
De indeling is als volgt:
++ Gelijkvloers ++
Inkomhal en trap met marmer en travertin afgewerkt
Gang naar achter met kastenwand met ingebouwde kleine keukenlift, koelkast en wastafel. Er is ruimte voorzien voor een diepvriezer, wasmachine en droogkast.
Bureau met omlijsting van deur en raam in zwarte marmer, sierschouw met rekje in marmer, kastenwand met achterliggende opbergruimte. Voorzien van airco.
Apart toilet
Badkamer (thans ingericht als hobbyruimte)
Logeerkamer met inbouwkast en geïntegreerde wastafel
++ 1ste verdiep ++
Leefruimte met voleiken parket
Tijdloze keuken met granieten vloer, ruime keukeneiland met granieten werkblad, fornuis, spoelbak en vaatwasser.
Hoge kastenwand met microgolfoven, oven, koelkast en kleine keukenlift
Terras van 15m² met wenteltrap naar het gelijkvloers terras
++ 2de verdiep ++
Apart toilet
Badkamer met kurken vloer met ligbad/douche
Grote slaapkamer met voleiken parket (omvormbaar naar 2 slaapkamers), voorzien van airco

## Bijzondere kenmerken ##
PV installatie 4,56 kWp (12 x 380Wp), inverter 5kW met batterij 10 kWh
Verwarming op gas met hoog rendement wandketel. Zoneregeling per ruimte met Tado.
Beide airco's zijn van het type lucht-lucht warmtepompen en kunnen dus ook verwarmen.
Voorzien van domotica.

Contacter