Maison à louer

1500€ par mois

3 chambres 150 mètres carrés

Immoweb code : 21721181
Immoweb code : 21721181

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
150 mètres carrés habitables
100 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Ruime en instapklare gezinswoning in Ledeberg met 3 slaapkamers, EPC B en een aangenaam terras. Deze recent gerenoveerde woning (2021) biedt een praktische indeling, een lichtrijke leefruimte, moderne keuken en een ruime badkamer met bad en aparte douche. De centrale ligging, op korte afstand van het centrum van Gent en met een vlotte verbinding naar de E40, zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid. Beschikbaar vanaf 1 september.

In de Langestraat 221 te Ledeberg bevindt zich deze charmante, ruime en verzorgde gezinswoning met een praktische indeling. De woning werd gerenoveerd in 2021 en beschikt over alle modern comfort.

De woning heeft EPC B, wat bijdraagt aan comfortabel en energiezuiniger wonen.

Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime leefzone met hoge plafonds, wat zorgt voor een extra gevoel van ruimte en licht. De leefruimte biedt plaats voor een comfortabele zithoek en eetruimte. Aansluitend bevindt zich de keuken, die volledig is uitgerust met alle moderne toestellen en praktisch aansluit op de rest van de woning. De aparte berging en wasberging zorgen voor extra comfort en voldoende opbergruimte.

Op de verdiepingen bevinden zich 3 slaapkamers, aangevuld met een zolder-/polyvalente ruimte. Deze extra ruimte kan ideaal dienen als bureau, hobbyruimte of bijkomende opslag.

De badkamer is ruim en voorzien van zowel een groot bad als een aparte douche.

Daarnaast beschikt de woning over een aangenaam terras, ideaal als buitenruimte in de stad.

De ligging in Ledeberg, nabij Gent, is centraal en praktisch (ca. 5 km met de wagen / 3 km met de fiets). Winkels, openbaar vervoer, scholen en belangrijke verbindingswegen bevinden zich in de directe omgeving. Het centrum van Gent is vlot bereikbaar, net als de verbinding richting Brussel via de E40.

Contacter