Maison à louer

1350€ par mois

3 chambres 176 mètres carrés

Immoweb code : 21575906
Immoweb code : 21575906

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains
176 mètres carrés habitables
Disponible le : 1 juillet 2026
Visite virtuelle

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
OPGELET: om dit pand te huren of bezichtigen vragen wij steeds eerst een virtueel bezoek te brengen aan het pand. Ga hiervoor naar www.rosseel.be en vul de referentie XM494 in in het veld ‘zoek’ bovenaan rechts. Kies dan ‘360°’. De website helpt je nu verder voor de volgende stappen.

Deze villa is zeer goed gelegen, op 10 minuten van de oprit van de autostrade en de dorpskern van De Pinte en Latem , vlakbij scholen, supermarkten en het Parkbos.
Indeling: via de grote oprit met veel parkeerplaatsen kan u de garage binnen rijden (ruimte genoeg om ook uw fietsen te plaatsen). Boven de garage is er nog een zolder met opbergmogelijkheden.
Gelijkvloers: Grote hal met vestiaire die toegang geeft tot een ruime living met open haard en een eetplaats, keuken met wasplaats en de trap naar de kelder.
Eerste verdieping: 3 slaapkamers, kleine berging en een badkamer. Uittrektrap naar 2e zolderruimte.
De perfect georiënteerde tuin (zuid-west) bezorgt u de nodige rust, er is een groot terras en een tuinhuis voor het tuingerief. De woning is beschikbaar vanaf 1/7/2026

Contacter