Maison à vendre

360000€

2 chambres 172 mètres carrés

Immoweb code : 21538931
Immoweb code : 21538931

Aperçu

2 chambres
1 salle de bains
172 mètres carrés habitables
80 mètres carrés de terrain

Description

Te renoveren handelspand met duplex-appartement op de Bev...

Dit te renoveren handelspand met duplex-appartement is gelegen op de Bevrijdingslaan in de bruisende buurt Brugse Poort – Rooigem, een wijk met een vlotte verbinding naar het centrum van Gent en in de nabijheid van winkels, horeca en openbaar vervoer.
Het handelspand omvat een ruime commerciële ruimte, gevolgd door een praktische keuken met toilet. Achteraan bevindt zich een garage die momenteel gebruikt wordt als stockage- of bergruimte. Het volledige handelsgedeelte biedt heel wat potentieel voor wie op zoek is naar een pand dat naar eigen smaak kan worden vernieuwd.
Het duplex-appartement beschikt over een aparte inkom. Op de eerste verdieping vindt u een ruime leefruimte met open keuken. De badkamer is uitgerust met een ligbad, douche en toilet. Ook het woongedeelte vergt renovatie, maar biedt een mooie basis voor wie een woning naar eigen stijl wil creëren.
Op de tweede verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, ideaal als hoofd- en extra slaapkamer, bureau of hobbyruimte.
EPC: 947 UC: 3742576. Vg/Wg/Gmo/Vkr/Gvv

Contacter