Aperçu
Description
Karaktervolle burgerwoning die baadt in natuurlijk licht,...
Karaktervolle burgerwoning die baadt in natuurlijk licht, met drie slaapkamers en een aangename buitenruimte op enkele stappen van het historische centrum.
Voor meer informatie, mail naar [email protected]
Deze lichtrijke en instapklare woning werd in 2018 kwalitatief gerenoveerd en is ideaal gelegen nabij het Industriemuseum en het groene Baudelopark. Ook het bruisende Dok Noord, met hippe restaurants en hotspots, ligt vlak bij.
Binnen valt meteen het uitzonderlijke ruimtegevoel op. De royale plafondhoogtes, de vide en de grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en geven de woning een bijzonder open karakter. De zwarte stalen structuren en de open trap vormen een mooi contrast met de lichte afwerking en warme houten accenten.
De leefruimte loopt naadloos over in de open keuken en eetplaats, terwijl de grote glaspartij achteraan een sterke verbinding creëert met de gezellige buitenruimte.
We betreden deze burgerwoning die ons aan de voorzijde een praktische voorplaats biedt. Deze geeft plaats aan een vestiaire, technische berging en plaats voor de fiets. Verder vinden we een bureauruimte op de mezzanine die zicht geeft op het grote raam en de dubbele hoogte.
Een niveau lager vinden we de open leefruimte met toegang tot de tuin, de eetplaats en de open keuken. Achtergelegen vinden we nog plaats voor de wasmachine en een gastentoilet.
Op de eerste verdieping vinden we de hoofdslaapkamer voorzien van op maat gemaakte kasten en een ruime badkamer voorzien van dubbele wastafel, ligbad, toilet en inloopdouche.
Op de bovenste verdieping vinden we nog 2 kamers waarvan 1 voorzien is van een ruime mezzanine (zolder).
Kortom, een verrassend ruime stadswoning waar licht, architectuur en wooncomfort mooi samenkomen.
| État du bâtiment | Bon |
|---|---|
| Patrimoine protégé | Non communiqué |
| Le certificat amiante est disponible | Non communiqué |
| Surface habitable | 140 mètres carrés |
|---|---|
| Salon | Oui |
| Salle à manger | Oui |
| Type de cuisine | Équipée |
| Chambres | 3 |
| Salles de bains | 1 |
| Toilettes | 2 |
| Buanderie | Oui |
| Bureau | Oui |
| Grenier | Oui |
| Surface du terrain | 48 mètres carrés |
|---|---|
| Raccordement à l'égout | Connecté |
| Eau, gaz & électricité | Oui |
| Accès sécurisé / alarme | Non |
|---|---|
| Câble TV | Non |
| Internet | Oui |
| Consommation d'énergie primaire | 179 kilowattheure par mètres carrés |
|---|---|
| Classe énergétique | B |
| Travaux de renovation obligatoire | Non |
| Numéro unique du certificat PEB | Non communiqué |
| Emission CO₂ | Non communiqué |
| Consommation théorique totale d'énergie primaire | Non communiqué |
| Certificat d'inspection de l'électricité valide | Oui |
| Attestation as-built | Non |
| Citation: pas de mesure de réparation judiciaire ou de mesure administrative imposée | Non communiqué |
|
Registre flamand des mesures consulté
|
Non |
| Certificat d'inondation valable | Non communiqué |
| Type de chauffage | Gaz |
| Pompe à chaleur | Non |
| Panneaux photovoltaïques | Non |
| Panneaux solaires | Non |
| Double vitrage | Oui |
| Permis de construire | Oui |
|---|---|
| Plan Cadastral | Non communiqué |
| Droit de préférénce pour le locataire | Non communiqué |
| Obligation de construire | Non |
| Permis de lotissement | Non |
| Droit de préemption | Oui |
| Procédure pour violation de la réglementation urbanistique | Non |
| Destination urbanistique la plus récente | Non communiqué |
| Type de zone inondable | Zone non inondable |
|
P-score
|
C |
|
G-score
|
C |
| Affectation urbanistique la plus récente sur la base des dénominations utilisées dans le registre des plans | Zone d'habitat d'intérêt culturel, historique et/ou esthétique |
Prix demandé hors frais de notaire (hors éventuels droits d'enregistrement)
| Prix | 595000 € |
|---|---|
| Revenu cadastral | 314 € |
| Immeuble de rapport | Non |
|
|
|
Carlo Eggermont (IPI 504881)
| Adresse |
Grote Huidevettershoek 1-102
9000 - Gand |
|---|---|
| Site internet |
|
| Référence externe | Ham 107 |
Contacter