Maison à vendre

* 459000€

3 chambres

Immoweb code : 20790286
Immoweb code : 20790286
*hors taxes

Aperçu

3 chambres
1 salle de bains

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Vlakbij het natuurpark Bourgoyen, op een uitzonderlijke groene locatie in Drongen en rond een groene, gemeenschappelijke parktuin, realiseert Acasa de Courbe, een uniek woonproject met 21 stijlvolle eengezinswoningen. De ligging is uitzonderlijk: rust en groen rondom, maar met winkels, scholen, openbaar vervoer én Gent op fietsafstand.

Het project zet voluit in op duurzaam wonen: BEN-woningen rondom een groen binnengebied. Ideaal voor gezinnen die bewust willen leven, in harmonie met hun omgeving.

Welkom in deze stijlvolle half-open bebouwingwoning met 3 slaapkamers, open leefruimte en private tuin.

Gelijkvloers: inkomhal, lichtrijke leefruimte met open keuken en directe toegang tot het terras en de tuin.

1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer en douchekamer, en handige berging.

Deze woning combineert wooncomfort, slimme indeling en een unieke ligging in een autoluwe, groene omgeving. Maak vandaag nog kennis met de Courbe!

Ce bien fait partie du projet de Courbe

Contacter