Maison à vendre

425000€

4 chambres 185 mètres carrés

Immoweb code : 21937747
Immoweb code : 21937747

Aperçu

4 chambres
1 salle de bains
185 mètres carrés habitables
185 mètres carrés de terrain

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Ruim rijhuis met 4 slaapkamers, stadstuin, kelder en tal van praktische troeven, gelegen in het centrum van Sint-Amandsberg.
Deze karaktervolle woning werd in de jaren '80 gerenoveerd en is momenteel bewoonbaar. De woning biedt een stevige basis met ruimte voor een opfrisbeurt of modernisering.
Er zijn 4 slaapkamers, waarvan 2 met volledig ingerichte wandkasten, en heeft daarnaast een zolderverdieping en kelder, voor extra bergruimte.
De woning uitgerust met centrale verwarming met gietijzeren radiatoren, een hoogrendementsgaswandketel en bijkomende gasverwarming in de woonruimte.
Een bijkomende troef is de waterput van 2.500 liter,
Er is een gezellige stadstuin, met een pergola en vaste BBQ.
De woning heeft een uitstekende bereikbaarheid. Station Gent-Dampoort ligt op 700 m en openbaar vervoer is beschikbaar op wandelafstand.
In de onmiddellijke omgeving vindt u een ruim aanbod aan winkels, scholen, handelszaken en dagelijkse voorzieningen. Het bruisende centrum van Gent is bovendien vlot bereikbaar met de fiets op 2,3 km.
Belangrijkste troeven
* 4 slaapkamers
* 2 slaapkamers met volledig ingerichte wandkasten
* Zolderverdieping
* Kelder
* Badkamer met douche
* Centrale verwarming
* Gietijzeren radiatoren
* Hoogrendementsgaswandketel
* Extra gasverwarming in de woonruimte
* Waterput van 2.500 liter
* Gezellige stadstuin
* Pergola en vaste barbecue
* Centrale ligging in Sint-Amandsberg
* Nabij Gent-Dampoort en openbaar vervoer 700 m
* Winkels, scholen en handelszaken vlakbij
* Centrum van Gent op fietsafstand 2,3 km
* Bewoonbaar, met mogelijkheden voor verdere opfrissing en modernisering
Een ruime en veelzijdige stadswoning met 4 slaapkamers, aangename buitenruimte, praktische extra's, gelegen op uitstekende locatie in Sint-Amandsberg. Mooie opportuniteit voor wie een woning met karakter en potentieel zoekt.
Bezichtiging na afspraak.
GEEN IMMO !

Contacter