Penthouse à vendre

* 529000€

3 chambres

Immoweb code : 21554829
Immoweb code : 21554829
*hors taxes

Aperçu

3 chambres
2 salles de bains
Étage : 3

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
Dungelpark is een nieuw woonproject van Antonissen Development Group op wandelafstand van het centrum van Lier. Een parkdomein van drie hectare waar de Boomlaarbeek tussen bloemrijke graslanden meandert, met drie kleinschalige residenties en, aan de rand, een woonerf met geschakelde eengezinswoningen. Het volledige domein is autovrij (wagens parkeren ondergronds)

Deze Penthouse is een 3-slaapkamerappartement op de derde verdieping. Hoekligging met dubbele oriëntatie, 134,1 m² bewoonbaar, en een privé-dakterras van 25,7 m² met panoramische zichten op het park. Parkeerplaatsen zijn voorzien ondergronds (prijs op aanvraag).

Dungelpark is volledig gasloos en BEN-gecertificeerd. Geothermie, zonnepanelen en slim waterbeheer met wadi's houden de energiefactuur laag en het comfort hoog. Mobiscore 8,9/10, treinstation op vijf minuten fietsen, vlotte verbindingen naar Antwerpen, Mechelen, Leuven en Brussel.

Dit is slechts een greep uit ons aanbod; Dungelpark omvat 1-, 2- en 3-slaapkamerappartementen van gelijkvloers tot penthouses, en geschakelde eengezinswoningen.

📞 Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie en plannen: [email protected] — 03 808 43 84

Contacter