Projet neuf - Appartements à vendre

* 420000€

2 chambres 103 mètres carrés

Immoweb code : 21518672
Immoweb code : 21518672
*hors taxes

Aperçu

2 chambres
103 mètres carrés

Description

Hélas, nous n'avons pas reçu de traduction en français pour ce contenu.

Nl :
AANKOOP AAN 6% MOGELIJK – OOK VOOR INVESTEERDERS/VERHUUR !

LAATSTE APPARTEMENT BESCHIKBAAR !

Gunstig en centraal gelegen kleinschalig nieuwbouwproject, in het hart van Kapellen op een rustige ligging, aan het marktplein, invalswegen en openbaar vervoer.
Het halfopen gebouw met lift bevindt zich op een ideaal ZW georienteerd perceel van ca 1065m² en omvat 5 appartementen met een mix van oppervlaktes en één of tweeslaapkamerappartementen, allen voorzien van terras en/of buitenruimte.
Het aanbod van zowel compactere éénslaapkamerappartementen als de klassiekere en ruimere tweeslaapkamerappartementen biedt een antwoord op de veranderende demografie met meer singles en éénoudergezinnen.
Achteraan op het terrein is er plek onder de carports voor het stallen van wagens en is er nog een gemeenschappelijke afval-en fietsenberging.
Het gelijkvloers biedt 2 appartementen , één éénslaapkamerappartement van ca 74m² met terras en tuin en een ruim (103m²) tweeslaapkamerappartement met terras en tuin.
Ook de eerste verdieping geeft onderdak aan éénslaapkamerappartement van ca 62m² met terras (9m²) een tweeslaapkamerappartement (82m²) met terras (14m²).
Tot slot is er de penthouse van ca 87m² voorzien van twee slaapkamers en royaal dakterras van 17m².

De ontwikkelaar met 50 jaar ervaring op de teller garandeert een volledig en hoogwaardig afgewerkt BEN gebouw, voorzien van vloerverwarming d.m.v. warmtepomptechnologie, ventilatiesysteem, zonnepanelen en regenwaterrecuperatie.
Ruime afw…

Contacter